Skip to main content

Bir amaç doğrultusunda sorun çözümü

Tüketicilerin yaptıkları alımlar üretim süreçlerini etkilemekte ve sonuç olarak kararları, bileşen çözümleri etrafında yönlendirmektedir.

Üreticiler, tedarikçiler ve satıcılar, gitgide gelişen tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için gittikçe artan zorluklarla karşılaşmaktadır. Basit etiketler, sağlığa olan faydalar ve duyuları uyaran ürünler, son kullanıcılar için önemli önceliklerdir.

Ancak tüketici ihtiyaçları ile maliyetleri ve prosesleri optimize etmek arasında bir denge kurmak, en önemli zorluklardan biridir.

Ingredion’da sorun çözmeye yönelik bilimsel tabanlı bir yaklaşım kazanmanız için sizlerle birlikte çalışıyoruz. Küresel Ingredion Idea Labs ağımız ile, size önde kalmanız için gereken rekabet üstünlüğünü veren yenilikçi bileşen çözümleri keşfetmenize ve geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Haydi başlayalım. 

Zorlukları Dönüm Noktalarına Dönüştürme

Endüstrideki deneyimimizin, araştırma platformlarımızın ve Ingredion Idea Labs ağımızın karışımı, müşterilerinizin gerçekten ne istediklerini benzersiz şekilde anlamamızı sağlıyor.

Endüstri içgörü raporlarımızdan ve kurum içi bilgilerimizden yararlanarak sizlerle keşfedebileceğimiz kilit talep noktaları içinde şunlar vardır:

  • Katkı maddesiz temiz ve basit ürünler
  • Sağlıklı yaşam için besin takviyeleri
  • Yoğun geçen yaşamlar için kalite ve uygunluk
  • Akılda kalıcı duyusal deneyimler
  • Arzu edilen ürünlerin satın alınabilirliği

Uzmanlarımızın, yenilikçi ürünlerimizin ve Ingredion Idea Labs ağımızın sağlık ve beslenme, yapı, tatlılık, satın alınabilirlik ve etiketleme ile ilgili karşılaştığınız zorlukları nasıl çözebileceğini keşfedin. Ürünlerinizin rekabetçi, devamlı gelişmekte olan trendlere uyumlu olmasını ve tüketicilerinizde yankı uyandırmasını sağlayın. Gelin, bunun nasıl yapılacağını size gösterelim.

İrtibata geçin

Yerel ofisinizi arayın veya online form doldurun; yerel uzmanınız kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Yiyecek ve içecek endüstrisinde uzmanlaşmanın pek çok zorluğu olmasına rağmen ödülü de vardır. Tüketicilerinizin bayıldıkları harika ürünler yaratmak her üreticinin başarısı için hayatidir ve Ingredion’da, bunu başarmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Kapsamlı bileşen portföyümüz maliyetlerden tasarruf etmenize, süreçleri düzene koymanıza, yapıyı, tadı ve duyusal albeniyi iyileştirmenize, etiket taleplerini karşılamanıza, mevcut ve yaklaşan tüketici trendleri ile bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Uzmanlaşmanıza ve müşterilerinizde gerçekten yankı uyandıran kazanan ürünler oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. 

Tüketiciler saçlarına sürdükleri, kıyafetlerini yıkadıkları ve ciltlerini yumuşatmak için kullandıkları bileşenler hakkında hiç olmadıkları kadar bilinçliler. Son yıllarda ‘doğal’ ve ‘ içermeyen’ ürün taleplerine doğru ciddi bir kayma gerçekleşti.

Ingredion’da ev bakımı, ciltte kalan ve durulanan kozmetik ve kişisel bakım formülasyonlarındaki sentetik kimyasalları doğal yollarla üretilmiş, yenilenebilir bileşenlerle değiştirmenize yardım edebiliriz. Ürünlerimiz PenCare™ DP biyo-bazlı katyonik polimer, FARMAL™ biyo-bazlı polimerler, FOAMATION™ PC doğal köpürtücüler ve NATIVACARE™ içermektedir.

Ürünlerinizin duyusal özelliklerini güçlendirmenin ve müşterileriniz için daha akılda kalır deneyimler oluşturmanın yanı sıra kişisel ve ev bakım portföyümüz, verimliliğinizi artırmanıza, maliyetleri azaltmanıza ve süreçleri optimize etmenize yardımcı olabilir.

Kağıtlar, kartonlar ve kağıt mendiller genelde yumuşaklıktan dirence, pürüzsüzlükten sağlam yapıya ve daha fazlasına kadar çok geniş bir yelpazede özellikler gerektirir.

Kağıt mendilinizin emiciliğini güçlendirmek, kuşe kağıdınızın direncini artırmak veya gazete kağıdınızın elyaf tüylenmesini ve toz alma özelliklerini azaltmak istiyor olun, Ingredion’da zorluklarınıza yanıt verecek şekilde tasarlanmış bir portföye sahibiz. 

Biyopolimerlerimiz size zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken kağıt, karton ve havlu ürünlerinizi iyileştirebilir. Direnç, tutma ve çekilme, yüzey ve görünüm, bileşenlerimizin güçlendirmede size yardımcı olacağı niteliklerden yalnızca birkaçıdır. 

İlaç veya nutrasötik sanayilerinde tablet ve kapsül haline getirme işlemlerinde güvenilir ve tutarlı çözümlere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Hızlı ve etkin stabilizasyon, vitaminlerin, karotenoidlerin ve diğer aktif farmasötik bileşenlerin korunması ve salınımı, etkin ve başarılı ürünler sağlamada kilittir.

Ingredion’un bitki tabanlı yardımcı maddeleri ve enkapsülanları, kaplamalar için doğrudan sıkıştırmaya ve ıslak granülasyonlu tablet haline getirme işlemine imkan tanımaktadır ve dolgu, bağlayıcı ve dağıtıcı olarak kullanılabilmektedir. Bu maddeler aynı zamanda alerjenik değildir ve hayvan bazlı olmayan, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmektedir.

Arap zamkına üstün bir alternatif sağlayan yardımcı maddelerimiz ve enkapsülanlarımız daha iyi lezzet tutulumu, iyileştirilmiş formülasyon, partiden partiye daha iyi tutarlılık ve bir dizi diğer fayda sunmaktadır. Hissedilir iyileştirmeler yapmak ve müşterileriniz için daha yüksek kalitede ürünler sunmak için bileşen çözümlerimizi benimseyin.

To top