Skip to main content

Tüm yenilikçi bileşenler 

Tanınan, güvenilen ve bir çok fayda sağlayan katma değerli bileşenler, müşterilerde yankı uyandıran ürünler geliştirmede kilittir. Günümüz piyasasında sağlıklı, besleyici ve temiz etiketli ürünlere yapılan vurgu her zamankinden fazladır.

Doğal kaynaklarına mümkün olduğunca yakın kalan yenilikçi bileşenler müşterilere güvence sunabilir. Tüketiciler, yedikleri, içtikleri, saçlarına, ciltlerine sürdükleri veya evlerinde kullandıkları ürünlerde gittikçe artan bir şekilde doğa ile bağlantı aramaktadırlar.

Doğa ile Ortak Oluyoruz 

Doğadan gelen saf ve basit bileşenleri düşünün. Bir yaprak nasıl tatlılık hissi verebilir? Nişasta bitkisinin içinden gelen hangi gücü sıvıları koyulaştırmasını ve katıları hafifleştirmesini sağlar?

Doğadan hasat edilen malzemeler, uzmanlarımızın elinde, birçok sektördeki ürün formülasyon zorluklarınızı çözmek için dönüştürülüyor. Bu bileşenlerle hiç olmadığı kadar çok şey yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Temiz Etiket ve Novation

NOVATION® fonksiyonel doğal nişastalarımız ile 20 yılı aşkın süredir temiz etiket inovasyonunu ileriye taşıyor ve sizlere, geleneksel modifiye edilmiş nişastaların harika yapılarını ve proses faydalarını e-kodları olmadan sunuyoruz.

Günümüzde basiti tamamen lezzetli hale getirmenin daha fazla yolu var. Yeni baklagil proteinleri ve unları hattımız vejetaryen, vegan ve glutensiz, protein ve lif yönünden zengin ürünler oluşturmanızı sağlıyor.

Geçerli basit bileşenlerin bir örneği, quillaia ekstraktından geliştirdiğimiz yüksek verimlilikli Q-NATURALE® emülgatörüdur.

Quillaja emülgatörleri içecek sektöründe kullanılan standart emülgatörlerden farklı olarak daha yüksek yağ yüklemesine izin vermekte, ağırlaştırma maddelerinin ortadan kaldırılmasını mümkün kılmakta ve üretimde verimlilik sağlamaktadır.  Biz buna “doğanın mükemmel emülgatörü” diyoruz.

Bileşen bulun

Çözümlerimiz hem aşina olduğunuz, hem de egzotik mısır, patates, tapyoka, pirinç, sago, buğday, şeker, stevya, quillaia, baklagiler ve laktozun ana malzemelerini içermektedir.

Ürünlerinizin tam da istediğiniz gibi performans göstermesini sağlayan yeni bileşenler oluşturmak için üç kilit işlem uygulamaktayız.

  • Fiziksel modifikasyon
  • Kimyasal modifikasyon
  • Enzim modifikasyonu

100 yılı aşkın tecrübe ve tükenmek bilmeyen bir keşfetme tutkusu ile sizi, genişleyen portföyümüzü kullanmak üzere bize katılmaya davet ediyoruz — tek seferde harika bir ürün.

İletişim

Yerel ofisinizi arayın veya online form doldurun; yerel uzmanınız kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Sağlıklı hayvanlar için besleyici bileşenler 

Ürünlerimiz yalnızca insanlar için değildir; insanların bağlı oldukları hayvanları da sağlıklı tutmaktadır.

Ingredion’da bizimle çalışın ve doğa bazlı ürün özümlerimizin nasıl bir dizi faydalı işlev sağladığını görün.

Bunlar arasında evcil hayvanlar ve çiftlik hayvanları için prebiyotik lif ve temiz etiket formülasyonları vardır.

Hayvan besin öğeleri ve uzmanlığımız ile, ambalajlarınıza bilimsel olarak desteklenen etiket bilgilerini ekleyerek, ortaya çıkan yeni trendleri karşılayabilir ve ürünlerinizi farklı kılabilirsiniz.

Lezzetli yiyecekler ve içecekler

Köpüklü, kremalı, lezzetli ancak düşük yağ, şeker ve kalorili, protein iceren ve öne çıkan özelligi temiz etiket olan bir sütlü içeceğin ilk yudumunu hayal edin. tüketicilerin haykırdıkları işte bu. Tüketiciler aynı zamanda son trend tatlara, yüksek oranda life ve dondurucudan mikrodalgaya ve oradan da masaya kadar mükemmel bir yapıya sahip hazır yemekler istiyorlar.

Bunu yalnızca en yenilikçi, iyi araştırılmış ve test edilmiş gıda bileşeni çözümleri başarabilir.

Bu çözümleri, tüketicilerin markanıza bayılmalarını ve bunu tekrar tekrar seçmelerini sağlamanız için gereken uzmanlık ile birlikte burada bulabilirsiniz.

Sürekli Genişleyen Portföyümüz

Tüketiciler, daha sağlıklı ve besleyici, temiz ve basit yiyecekler istiyorlar ve lezzetten ödün vermeye hazır değiller.

Bu talepleri karşılamanız için gereken çözümleri size verebiliriz. Geniş gıda bileşenleri portföyümüz, günümüzde ihtiyaç duyduğunuz uzmanlaşmış performansı sağlamak için sürekli olarak genişlemekte.

İnovasyon ve Deneyim

Yüzyılı aşkın bir süredir doğa bazlı bileşenler ve teknolojiler ile inovasyon yapıyoruz.

Ingredion Idea Labs™ inovasyon merkezleri ağımız ile, yiyecek ve içecek formülasyonunda emsalsiz bilgi ve bilimsel deneyimi paylaşıyoruz. Bu, harika tatta ve tüketicilerin istedikleri kökene ve kaynaklara sahip kazanan çözümler geliştirmenizi sağlıyor.

Örneğin karbonhidrat bilimindeki kapsamlı araştırma, N-DULGE® yardımcı yapı düzenleyicileri yelpazemiz gibi inovasyonlar sağlamıştır. Bunlar, carbonara soslarından ranch soslarına kadar her şeyin içinde süt yağları azaltıldığında veya değiştirildiğinde arka yapı oluşturmaktadır.

Piyasayı şekillendirecek ürünlerinizi hayata geçirmek için gereken gıda bileşenleri çözümleri ile ilgili bizimle konuşun.

To top